آب باران

نقاشی از مخزن آب باران


برآمدگی سقف و طرح فولاد نمونه ها تنها هستند.

اگر سقف از یک مخزن 75 M3 گسترش 75 سانتی متر به سمت خارج، آب باران مجموعه را افزایش می دهد پنجاه درصد.

سقف 1.4 متر برآمدگی منطقه جمع آوری آب باران دو برابر. این ساخت و ساز نیاز به توجه بیشتری را به روش های پشتیبانی سقف. 90 سانتی متر سقف برآمدگی به اندازه کافی قوی در گذشته ثابت کرده است که پشتیبانی خاک و چمن.

نقاشی بعدی شده است کمی تغییر برای بهتر نشان دادن ضخامت دیوار نسبت به ارتفاع. یک تصویر دقیق تر برای نشان دادن ضخامت حداقل 15 سانتی متر فاصله هوایی بین پایین ترین نقطه از ورودی و حداکثر ارتفاع سطح آب ضروری است. این فاصله در اصل حفظ شد به منع آلودگی ممکن از یک منبع آب عمومی یا چاه آب. فاصله هوایی نیز مانع از آلودگی از آب ذخیره شده از طریق تماس مستقیم با مواد که ممکن است بر روی پشت بام جمع آوری شده.

نور خورشید رشد خزه در مخزن. هر چند گیاهان سبز هستند مضر می باشند، آنها یک چرخه زندگی از رشد و فروپاشی که در نهایت ممکن است چیزی نامطلوب میزبان. تعیین محل ورودی آب در سمت شمال از مخزن. ساخت یک چتر سیمان کوچک به سایه بیشتر از نور. چتر را نیز به باد مسدود و اجازه می دهد آب بیشتری به مخزن.


نقاشی از مخزن آب باران


اگرچه بهداشت مهم است، انجام نمی شود ترس از آب که می افتد به عنوان باران. باکتری رشد می کند در همه جا، حتی در داخل بدن سالم است. درست است که اسپور باکتری ها بسیار با دوام هستند. دانشمندان فضایی، برای مثال، کار در اتاق های تمیز برای جلوگیری از آلوده آزمایش های خود را با فرم های زمینی زندگی که ممکن است با آزمایش های خود را سوار و شاید آلوده سیارات دیگر. اخترفیزیکدانان تعیین کرده اند که پیش سازهای زندگی شناور بر روی بادهای بین ستاره ای و کهکشانی، و آنها احتمالا توسط سیاره زمین جمع آوری شد سفر در فضا و پس از آن توسط باران و برف سپرده خواهد شد. امروز میلیون ها نفر از مردم با استفاده از صابون های ضد باکتری وجود دارد. آروم باش. درمان سقف مانند یک ظرف تمیز به جای کف آشپزخانه. فکر می کنم بیشتر در مورد پیامدهای زیست محیطی از صابون ضد باکتری عبور از سیستم های فاضلاب وارد رودخانه ها. تکامل از میکروب فوق العاده از میکروب که برای زنده ماندن صابون ضد باکتری یک مشکل واقعی است.

دست خود را پس از استفاده از حمام بشویید. کفش خود را قبل از راه رفتن بر روی سقف بشویید. ترین میکروب نمی خواهید به روی سقف گرم زندگی می کنند، هنوز هم، از شستشو سریع از کفش های شما در آب و صابون شستشو خواهد شد دور از هر گونه مدفوع سگ. چی؟ شما آن را نمی بیند؟ اگر دست و کفش تمیز نیست، به دور از سقف اقامت برای جمع آوری آب باران.

من دوستان که یک خانه ساخته شده نسبتا کم، در هاوایی. آنها آب باران از سقف جمع آوری شده و آن را در یک استخر شنا پلاستیکی زیر خانه ذخیره می شود. آنچه که در اینجا به اشتراک گذاشته است برای فکر است. نه کلمات نهایی در ذخیره سازی آب باران. برخی از مناطق نیاز به مخزن زیرزمینی آب باران. این توصیه نمی شود. واسه چی؟ آب ممکن است بیرون بریزد. مخزن بالای سطح زمین در نور خورشید است. آلودگی زه دور.

دیوار کوچک محاصره سقف هزینه بسیار کم است. مرجان آب باران کوچک، 10 - 15 سانتی متر بالا. را "L" شکل نوار از سیم جوش. وصل آنها را به پشت بام. با مش خوب و سپس گچ را پوشش میدهد.

موقعیت لوله سرریز تعیین حداقل فاصله هوایی. پایین ترین نقطه از لوله سرریز عمق آب حداکثر نجات داده است. دیوار مهار آب در مخزن محور نیست. سمت دور از ورودی است کمی بالاتر بنابراین جریان آب به ورودی آب است.


نقاشی از مخزن آب باران


بسیاری از سیستم های آب حوضه آبریز سقف شامل یک طراحی لوله شستشو. این ایده خوبی است اما ممکن است مشکلات خاص خود را. اگر لوله شستشو است تمیز نیست، آن را در نهایت با مواد تجزیه پر کنید.

بخش اول از باران استفاده می شود برای شستشو سقف. پس از آن باران در مخزن خود موجود است. این است که با اتصال لوله شستشو افقی به یک لوله عمودی با 90º ELL اتصالات و یا توپ را روی گوه تمیز کردن انجام می شود. شیر آب کمی باز در پایین لوله عمودی به طور مداوم میگذرد. بخش اول از باران خواهد سقف تمیز می کند. این جریان آب پایین لوله ایستاده است. از آنجا که آب صرفا از شیر آب میگذرد، لوله عمودی پر می کند. هنگامی که لوله شستشو پر است، آب باران به داخل مخزن از طریق ورودی آب باران جریان می یابد. وقتی که باران متوقف می شود، شیر آب چکه اجازه می دهد تا لوله عمودی به تخلیه و آماده پذیرش آب شستشو از باران های بعدی باشد.

آب باران می افتد بر روی پشت بام و جریان به سمت ورودی است. آب باران شستشو گرد و غبار و آلاینده های دیگر در داخل لوله عمودی تا زمانی که پر می کند. یک شیر در پایین جریان برای یک قطره محدود می کند. مقدار باران استفاده می شود به شستشو سقف توسط قطر لوله عمودی تعیین می شود. سقف بزرگ در نتیجه توسط لوله های بزرگتر خواهد تمیز شود. این سیستم به خوبی کار میکند برای مناطق که باران سنگین. کسانی که در مناطق خشک زندگی می کنند احتمالا این طرح استفاده خواهد کرد و به سادگی با استفاده از یک جارو یک یا دو بار در سال است. برخی از مناطق و باران فراوان باقی مانده کمی در حالی که دیگران نیمه خشک با باقی مانده است. طیف وسیعی از شرایط تا حد زیادی متفاوت و روش مورد استفاده برای جمع آوری و ذخیره آب باران متفاوت خواهد بود و همچنین.

وقتی که من کمک کرد تعمیر یک مخزن آب باران برای یک یتیم خانه در باهاما؛ سقف بود، هرگز تمیز شده است. کودکان چشم روشن و سالم بودند. از لوله ها از ناودان باران رفت برای باز کردن اتصالات با توری های فلزی برای گرفتن هر گونه برگ و یا مواد دیگر. اتصالات هستند که در آن لوله ناودان باران باعث می شود یک انتقال به لوله آب 10 سانتی متر، برگ ها به سرعت متوجه شده و می تواند به راحتی حذف خواهند شد. بسیاری از سقف آب باران در هاوایی هرگز تمیز. هیچ مشکلی مشهود است.


نقاشی از مخزن آب باران


یک محیط جنگل قطره مقدار زیادی از پوشش گیاهی که می تواند خاک تبدیل و حمایت از رشد رویشی در ناودان باران در عرض یک سال. اندازه پایین لوله های بزرگ در مناطق جنگلی که در آن بارش تناوبی ممکن است کوتاه و سنگین لازم است. لوازم و اتصالات در پایین لوله باید برای حذف آسان از مواد جمع آوری آزادانه نصب شود.

اگرچه معمولا ممکن است برای خرید هر بخشی توصیف، وجود خواهد داشت پروژه هایی که نیاز ساخت در سایت. این یک مقدمه کوتاه به کار یک لوله کش است که ممکن است از استفاده به دیگران است. به عادلانه باشد، این قسمت ها به یک تجارت تنها محدود نمی شود. نجار، برای مثال، اغلب نصب ناودان باران. نجار همچنین ممکن است لوله های عمودی از سقف نصب کنید.

نور ماوراء بنفش موضوع دیگری است، آن را مورد استفاده برای حذف باکتری ها. نور ماوراء بنفش شبیه به یک نور نئون است. حجم است که توسط جریان تعیین می شود. این شبیه به انتخاب یک پمپ از یک نمودار اندازه پمپ است.

بیش از یک ساختار ممکن است آب باران جمع آوری و آن را در یک مخزن. چنین ترتیب ممکن است تنها منبع آب تازه برای یک محله کل پس از طوفان بزرگ است. این ایده نیاز به توجه به بهداشت عمومی است. عاقلانه به آموزش های حرفه ای که در آن بهداشت عمومی درگیر است. با که گفت، ما هم اکنون می توانید به اصول و مبانی مجموعه را به یکی از مخزن ادامه از چند سقف. به خاطر داشته باشید که اگر بسیاری از مردم خواهد شد آوردن ظروف آب پس از یک طوفان بزرگ برای پر کردن، بهداشت عمومی نیاز شما را فرض کنیم که حداقل یکی از آن افراد است یک ظرف کثیف و یا دست های کثیف. این یک قضاوت منفی بر کیفیت در کل مردم نیست، آن است که به سادگی راه باید یک منبع آب عمومی مرکزی را درمان کنند. آب و صابون گسترش ناگهانی و سریع بیماری همه گیر متوقف می شود.

باید از یک روش به جای ظرف بنابراین یک شکاف هوا 15 سانتی متر بین لوله کشی و ظرف وجود دارد، به ویژه هنگامی که کسانی که نیاز به آب پر کردن ظرف های آب وجود داشته باشد. (ایده خوبی نیست). هنوز یک شلنگ آب است که بر روی زمین افتاده و به کار گرفته شده توسط بسیاری از مردم استفاده نمی کند. هنوز یک شلنگ در باز کردن ظرف وارد نکنید. این احتیاط ممکن است صدای ابتدایی اما بعد از یک طوفان بزرگ مردم لزوما فکر نمی به وضوح به عنوان آنها معمولا. یک نفر باید انتخاب شود به نظارت بر توزیع آب پس از طوفان است. زنان مسن تر ثابت کرده اند که مدیران خوب از آب پس از طوفان است. زنان مسن برای کمک تماس بگیرید اگر مشکلات را توسعه دهد.

تعجب اقتصادی است. دو 40 M3 مخازن آب خواهد هزینه ساخت و ساز در پنج تا هفت سال بازپرداخت. یکی باقی می ماند برای موارد اضطراری قفل شده است. تانک دیگر استفاده می شود برای تامین آب در 1.2 ¢ / لیتر است. بین یک کتابخانه و یک مدرسه یک جای خوب است. باشه. یک انتقام جویی 10 ساله در سرمایه گذاری ممکن است در یک منطقه نیمه خشک واقعی تر.

منطقه توزیع آب باید یک شیر آب نزدیک برای شستن دست مردم داشته باشد. کل پر کردن ظرف و شستن امکانات باید سراشیبی را از آب ذخیره شده واقع شده است. مطمئن شوید که تمام آب بدون قدرت قابل استفاده است. آیا سطل به مخزن قرار داده است. اگر آب از دست ناحیه شستشو به سادگی بر روی زمین ریخته، قرار است که شیر آب در حدود سه متر دور از ظرف پر کردن شیر آب. مطمئن شوید که فوستس پایین تر از کف مخزن است.


نقاشی از مخزن آب باران


این که آیا جمع آوری آب باران در خدمت رفت و آمد مکرر گشت و گذار، روستایی، و یا یک سری از ساختمان های آپارتمانی شهری، تحویل آب از سقف های چندگانه را به یک مخزن واحد است در درجه اول یک کار طراحی لوله کشی.

تصویر نهایی شامل چند باید برای یک اقتصاد پایدار. سقف به ما گرم و خشک، نگه داشتن آب تمیز برای خوردن، انرژی خورشیدی تحت فشار آب، و سرگرم کننده بدون آلودگی است. رژیم غذایی مناسب، بهداشت، آموزش، هوای پاک و آزادی برای لذت بردن از زمین تکمیل این لیست، که برای بحث. آیا شما ایده های دیگر برای به اشتراک گذاشتن؟

مخزن کوچکتر باقی مانده شسته شده از سقف جمع آوری. زمانی که مخزن کوچک پر است، آب باران آب جریان را به مخزن اصلی. مخزن کوچک به تدریج خالی پس از باران گذشته است. باید آن را به طور منظم تمیز. اتصالات توپ را روی گوه اجازه می دهد تا باقی مانده را به داخل مخزن کوچک قرار می گیرند. محل اتصالات چند توپ را روی گوه همراه خطوط لوله. هرگز لوله های نازک است که به صورت رول فروخته استفاده کنید. لوله کش لوله های نازک در طول تمیز کردن کار آسیب دیده اند. حتی قبل از کار کامل است. استفاده از صفحه نمایش بیش از دریچه ورودی است. مجسمه سازی کف مخزن کوچک به یک "V" شکل، پس از تقریبا هر ابزار را می توان مورد استفاده برای تمیز پایین. فراهم کردن دسترسی از هر دو طرف و یک "V" کانال مشابه منجر به شیر زهکشی.


نقاشی از مخزن آب باران